Greenhouse Group Bedrijfsbezoek

ghg-kleinFlow gaat op bedrijfsbezoek bij Greenhouse Group! Greenhouse Group is een overkoepelende organisatie van een viertal innovatieve en toonaangevende bedrijven in het digitale speelveld. Zo verzorgen zij onder andere marketingcampagnes voor veel grote bedrijven. Flow gaat op 1 februari een middag op bezoek bij hen. Er zal een rondleiding gegeven worden waarbij meer wordt verteld over het bedrijf. Ook zal je zelf aan de slag gaan met een case uit hun werkveld en deze met hen bespreken!

Wil jij mee op 1 februari (tussen 12:30/13:00 en 17:00 inclusief reistijd), geef je dan hieronder op! Aanmelden kan tot en met woensdag 25 januari 2017.

De inschrijving is gesloten
Contacteer ons!

We zijn er ff niet. Maar stuur een bericht en we antwoorden ZSM!

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search