It’s a date!

Image result for date nightGoede voornemens: weer gaan sporten. Check. Studie op #1. Dubbelcheck. Vaker met vrienden afspreken. Check. Een date. Check?

De feestdagen worden ieder jaar steevast bezongen als ‘the most wonderful time of the year’. Vast en zeker, maar net even wat minder zonder een partner (in crime) aan je zijde. Dus ben je uitgeswiped op Tinder en/of Happn? Is het aanbod tijdens het stappen maar wat matig? Kijk dan eens een keer niet verder dan je neus lang is. Misschien bevindt jouw match made in heaven zich wel onder ons! Want ergens om de hoek wacht soms geluk..

Benieuwd of jou een heimelijke flowmantische romance te wachten staat? Of wil je gewoon gezellig een bakje doen met een mede Flow’er?

Vul hieronder de korte vragenlijst in en wie weet gaan jullie samen op date!

De inschrijving is gesloten

 

Contacteer ons!

We zijn er ff niet. Maar stuur een bericht en we antwoorden ZSM!

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search