Ieder jaar kunnen leden van Flow zich opgeven als actief lid. Dit houdt in dat je plaats neemt in een van de elf commissies die Flow rijk is. Deze commissies hebben allemaal hun eigen taken en verantwoordelijkheden. De commissies waarvoor je je in kunt schrijven zijn de volgende (klik op de commissie voor meer informatie):

Wil jij jezelf uitdagen of ben je op zoek naar extra verdieping naast je studie? Schrijf je dan in als actief lid bij Flow! Heb je vragen of wil je meer informatie? Mail dan naar info@svflow.nl. [timed offdate=”20160911″] Je kunt je tot en met 11 september aanmelden![/timed] [timed ondate=”20160912″] Je kunt je helaas niet meer aanmelden als actief lid. Mocht je dit toch nog graag willen, stuur dan een mailtje naar secretaris@svflow.nl om de mogelijkheden te bespreken.[/timed] [timed offdate=”20160912″ offtime=”0000″]

Voornaam

Achternaam

E-mail

Telefoonnummer

Ik wil me graag aanmelden als commissielid voor (meerdere commissies mogelijk):
EerstejaarscommissieFormele ActiviteitencommissieinFlowcommissieInformele ActiviteitencommissieIntroductiecommissiePremaster & MastercommissiePromocommissieStudiereiscommissieSymposiumcommissieWebcommissieWeekendcommissie

Mijn (korte) motivatie:

[/timed]