Premaster & Master BBQ

 In Featured, Geen categorie, Masters

Op 7 september organiseert de Premaster en Master Commissie een introductie activiteit speciaal voor premaster en master studenten Communicatie- en Informatiewetenschappen. Met de voetjes in het zand kun je met je mede-CIW’ers genieten van een BBQ en verschillende activiteiten op het enige echte stadsstrand van Tilburg. Leer je (internationale) medestudenten kennen in het zomerzonnetje met een lekker drankje in je hand. Mocht je er na de BBQ nog lang niet genoeg van hebben, kun je gezellig na-borrelen op de eerste Flow borrel van het jaar! De BBQ en activiteiten zijn gratis voor nieuwe premasters en masters! Huidige masterstudenten en bachelors die beginnen aan hun master betalen een kleine bijdrage van maximaal €5. De precieze prijs zal achteraf worden bepaald en in rekening gebracht. Drankjes zijn voor iedereen voor eigen rekening. Je kunt je aanmelden tot en met 5 september, hopelijk zien we je dan!

 De inschrijving is helaas gesloten.

Recent Posts

Leave a Comment

0

Start typing and press Enter to search