Premaster & Master Picknick

Image result for picnicLeer je medestudenten kennen tijdens de Premaster & Master Picknick! Op 6 September om 18:00 organiseert Flow een picknick voor alle nieuwe Premaster- en Master studenten van Communicatie- en Informatiewetenschappen die in september 2017 bij Tilburg University starten. Dit is de perfecte kans om nieuwe mensen te ontmoeten, vrienden te maken en de voordelen van het studentenleven te ontdekken. En maak je maar geen zorgen, Flow regelt het eten!

Locatie: Picknicktafels bij het Cobbenhagen gebouw op de campus

* Deze activiteit is alleen voor Premaster en Masters studenten die in september 2017 starten met CIW.

De inschrijving is gesloten.
Contacteer ons!

We zijn er ff niet. Maar stuur een bericht en we antwoorden ZSM!

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search