Boottocht Xomnia

Image result for xomniaXomnia is het grootste Nederlandse Big Data bedrijf dat organisaties de mogelijkheid biedt om de maximale waarde uit hun data te halen, en zij werken aan een erg speciaal project. Ooit gehoord van een zelf-varende boot? De Einstein bij Xomnia, Paul van Hagen, maakt een boot zelf-varend door middel van Kunstmatige Intelligentie. Benieuwd hoe dit in zijn werk gaat? Kom dan aan boord van Xomnia’s boot op maandag 11 september vanaf 17:00 uur, om al varend over de grachten van Amsterdam meer te leren over dit leuke project! We verzamelen om 14:40 uur op station Tilburg Universiteit. Voor eten en drinken wordt gezorgd. Er is een beperkt aantal plaatsen, dus meld je snel aan!

De inschrijvingen zijn gesloten.

Contacteer ons!

We zijn er ff niet. Maar stuur een bericht en we antwoorden ZSM!

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search