De roots van Flow

In januari komt het volgende Flowzine alweer uit en ook dit keer zal er weer een nieuwe invulling gegeven worden aan de rubriek ‘de dingen van Flow’. Waar voorgaande edities aandacht gaven aan de kamers en babyfoto’s van Flow’ers, zullen jullie ouderlijke woonplaatsen dit keer in de spotlights staan.

Om een zo gedetailleerd mogelijk beeld te schetsen van waar de roots van alle Flow’ers liggen, horen we graag van iedereen waar hun ‘thuis thuis’ is. Wil jij jouw hometown graag terugzien in het Flowzine? Vul dan snel onderstaand formulier in! Dit is mogelijk tot en met 31 december 2017.

Overigens: het gaat om de woonplaats waar je ouders op dit moment wonen. Mocht je ergens anders geboren zijn, dan vul je dus niet je geboorteplaats in, maar je huidige ouderlijke woonplaats. De inzendingen zullen geanonimiseerd worden.

Het is niet meer mogelijk om je ouderlijke woonplaats door te geven.
0

Start typing and press Enter to search