Inschrijving Studiereis

Het hoge woord is er uit: de studiereis 2018 gaat naar Wenen en Bratislava! Begin mei zullen we met een razend enthousiaste groep Flow’ers afreizen naar Oostenrijk en Slowakije. Tot die tijd steekt de Studiereiscommissie zijn handen uit de mouwen om een waanzinnig programma voor jullie neer te zetten: van bedrijfsbezoeken tot overnachtingen en van culturele trekpleisters tot het plaatselijke nachtleven. Om dit spektakel mee te kunnen maken, is het van belang dat je je zo snel mogelijk inschrijft! De inschrijvingen vinden plaats op de volgende locaties en tijdstippen:

  • Dinsdag 5 december 11:00 uur – 15:00 uur (RT302)
  • Woensdag 6 december 11:30 uur – 16:30 uur (RT104)
  • Donderdag 7 december 12:00 uur – 14:00 uur (PZ051)

De richtprijs voor de studiereis is ± 395 euro. De studiereis zal plaatsvinden in de periode tussen 4 mei 2018 en 13 mei 2018. De definitieve reisdata zullen afhangen van de tijden en prijzen van de vliegtickets.

Let op: vergeet bij de inschrijving niet een kopie van je paspoort of ID mee te nemen. Zorg ervoor dat je legitimatiebewijs geldig is op de aangegeven data. Daarnaast is het handig om alvast na te gaan of je over een reis- en annuleringsverzekering beschikt.

0

Start typing and press Enter to search