Bedrijfsbezoek LiveWall

Na de feestdagen en tentamens ook wel weer toe aan een gezonde dosis Flow? De FAC bezoekt op 24 januari om 10.00 uur LiveWall, het bedrijf achter o.a. interactieve Twitter feeds en Instagram walls tijdens evenementen en PresentersWall. Met klanten als Red Bull, Booking.com en Adidas mogen ze zich tot de grotere spelers rekenen op het gebied van interactie, social statistics en het ontwikkelen van social media concepten en campagnes. En dat gewoon in onze eigen achtertuin.

Tijdens het bezoek krijgen we een rondleiding, uitleg over wat LiveWall en PresentersWall precies doen en zullen we voorbeelden krijgen van de cases die ze hebben behandeld.

Schrijf je snel in want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar!

Let op: de inschrijvingsdeadline is gewijzigd. Inschrijven kan tot 19 januari 12.00u.

De inschrijvingen zijn gesloten.
0

Start typing and press Enter to search