Flowzine Editie 13

Flowkamer wordt al jaren bezocht om verschillende redenen, maar vooral voor de gezelligheid. De inFlowcommissie geeft je bij dezen nóg een extra reden om een bezoekje te brengen aan de Flowkamer: het nieuwe Flowzine is uit! Deze editie bevat onder andere een interview met Eric Passchier (woordvoerder bij de politie), een artikel over de track Cognitive Science en Articifial Intelligence en een interview met Maikel Verbogt (filiaalmanager van de HEMA in Tilburg). Mocht je na deze grote namen niet meer kunnen wachten tot je je fysieke editie hebt opgehaald, kun je het Flowzine ook alvast online lezen via issuu.

PS: dit is de allereerste editie met twee covers (één Nederlandse en één Engelse), dus wees er snel bij voordat deze primeur aan je voorbij gaat.

Mocht het Flowzine hier niet laden, klik dan op deze link om hem via issuu te bekijken.

0

Start typing and press Enter to search