Schrijfmarathon Extended Abstract

Stress voor het Extended Abstract van Communicatietheorie? Geen zorgen, de introductiecommissie heeft de oplossing!

Op maandag 12 maart organiseren we een schrijfmarathon samen met docent Academisch Nederlands Janneke van der Loo. Vanaf 17.00u zijn alle deelnemers welkom om een stukje pizza te komen eten met de commissie. De activiteit zelf begint om 17.30u en zal rond 19.00u afgelopen zijn. In deze anderhalf uur zullen de deelnemers geholpen worden om de feedback op het Abstract zo goed mogelijk te verwerken.

Dus, wil jij je kansen op een voldoende zo groot mogelijk maken? Schrijf je dan hieronder in voor vrijdag 9 maart 12.00 uur!

Let op! Om deel te mogen nemen aan de activiteit moet je voor zondag 11 maart om 12.00 uur de docentenfeedback verwerkt hebben van je Extended Abstract. Deze kun je mailen naar: intro@svflow.nl

De inschrijvingen zijn gesloten.
0

Start typing and press Enter to search