Maartborrel: Flowlympische Spelen

Afbeeldingsresultaat voor olympische spelenLieve Flow’ers,

Woensdag 7 maart is het weer tijd voor de maandelijkse borrel! Dit keer wanen we ons in de wereld van de Flowlympische Spelen! Vanaf 21:30 zijn jullie welkom in Klein Café Van Horen Zeggen om met TeamFlow een poging te doen meer gouden medailles te winnen dan TeamNL. Trek je turnpakje aan en neem je bobslee mee zodat we ons van onze sportiefste kant kunnen laten zien!

Groetjes,

De IFAC

Als je nog een plek nodig hebt om te slapen of om in te drinken, kan je je hier inschrijven voor het Borrel Buddy project:

Voornaam

Achternaam

E-mailadres

Telefoonnummer

Ben je in het bezit van een fiets?

JaNee

Heb je een slaapplek nodig?

JaNee

Heb je een voorkeur voor een mannelijke of vrouwelijke buddy?

ManVrouwNeutraal

Eventuele opmerkingen:

0

Start typing and press Enter to search