Kroegcollege

Stel je voor dat jouw persoonlijke gegevens op straat komen te liggen, of dat systemen binnen bedrijven gehackt worden. Met de recente DDoS aanvallen is dit scenario realistischer dan ooit. Veertig jaar geleden hoefden we ons nog geen zorgen te maken over onze privacy en gegevens, maar tegenwoordig is het een belangrijk onderwerp in ons leven. Wil je zien hoe hackers te werk gaan? Of weten met welke wetgevingen bedrijven te maken hebben rondom privacy en data bescherming? Kom dan naar het kroegcollege over cyber security dat door de Premaster en Mastercommissie op woensdag 14 maart wordt georganiseerd. Vanaf 18.30 uur gaan de deuren open van Klein Café van Horen Zeggen en om 19.00 uur begint de eerste spreker. Kom een biertje drinken en krijg antwoord op al jouw vragen rondom cyber security.

0

Start typing and press Enter to search