Workshop Aan de slag met Trendanalyse

Op 5 april van 14.45 uur tot 18:00 uur vindt er weer een leuke workshop plaats! Onze wereld wordt door technologische vooruitgang steeds meer digitaal. Achmea vernieuwen gebeurt echter niet vanzelf omdat de technologie of data zich aandient. Het is daarom belangrijk dat we weten wat technologie betekent, hoe we het kunnen benutten voor ons bedrijf en welke kennis en kunde we daarvoor moeten ontwikkelen. Dit doen we door middel van jaarlijkse trendanalyse. We nemen jullie in vogelvlucht mee door de trends uit ons trendrapport. Denk hierbij aan o.a. Blockchain, Smart Machines, Adaptive Security, Machine Intelligence en Internet of Things. Daarna gaan jullie zelf aan de slag! Jullie zullen in groepjes over één van de trends samen verder in discussie gaan, wat moet Achmea op basis van deze trend volgens jullie echt gaan ontwikkelen? Aan het einde pitch je jullie idee. Voor het winnende groepje hebben wij een leuke prijs in petto. Aansluitend aan de workshop vind er een borrel plaats, waarbij de eerste twee drankjes door Achmea betaald zullen worden. Dit alles zal plaatsvinden op de campus van Tilburg University. Schrijf je uiterlijk 1 april om 23:59 uur in voor deze interessante workshop!

Registrations have closed.
0

Start typing and press Enter to search