Xomnia

Xomnia heeft een zelf-varende boot ontwikkeld! David Woudenberg is één van hun data scientists en is ook de projectleider van Xomnia’s zelf-varende boot. Tijdens zijn lezing op 9 april vanaf 12.30 uur zal hij uitleggen hoe de boot is omgetoverd van een reddingsboot tot een zelf-varende boot met gebruik van neural network en deep learning technologie. Het gebruik van Kunstmatige Intelligentie technologieën in ons dagelijkse leven maakt dit project uitdagend en ook erg leuk. Tijdens de lezing verdiepen we ons in hoe het Xomnia is gelukt om deze zelf-varende boot te ontwikkelen. Xomnia is het leidende Big Data bedrijf in Nederland dat organisaties de mogelijkheid biedt om zo veel mogelijk waarde uit hun data te halen. Ze excelleren in het genereren van waarde van data door ontwikkeling, integratie en het onderhouden van Big Data platforms en voorspellende oplossingen.

Wil je bij deze interessante lezing hier aan Tilburg University zijn? Schrijf je dan snel in!

De inschrijvingen zijn gesloten.

Let op: op 3 mei zullen we naar Amsterdam gaan om de zelf-varende boot in levende lijve mee te maken! Je kunt je al opgeven voor dit evenement met onderstaand formulier, maar er zal ook later in het jaar een extra mogelijkheid komen om je in te schrijven. CSAI studenten en aanwezigen bij de lezing krijgen voorrang op anderen. Er is een maximum aantal plaatsen, dus schrijf je snel in!

Agenda Boottrip

13:00-13:30 Receptie (drankjes en hapjes)
13:30-14:15 Introductie zelf-varende boot door David
14:15-14:30 Drankjes
14:30-17:00 Boottrip en terugkeren naar Xomnia
17:00- ~~~ Meer drankjes, pizza en hapjes

legende: drankjes = bier

De inschrijvingen zijn gesloten.
0

Start typing and press Enter to search