Flow Business Challenge

Don’t limit your challenges, but challenge your limits. Dat is de manier om je toekomstige droom carriére op te bouwen. Begin met die uitdaging door je aan te melden voor de Flow Business Challenge op 18 mei op Tilburg University. Tijdens het event werk je samen met een team aan een case die is opgesteld door een organisatie in jouw werkveld. Nu kun je je theoretische kennis in praktijk uitvoeren en de opdrachtgever verbluffen met jouw expertise tijdens de pitch. Dus ben je geïnteresseerd in een sneak peek in je toekomstige carriére? Of ben je al aan het oriënteren op een baan? Mis deze challenge dan niet!

Dit jaar hebben we verschillende organisaties uitgenodigd op de universiteit met een case die speciaal gericht is op een van de tracks binnen de CIW master. Houd het Facebook event van de Flow Business Challenge goed in de gaten voor de bekendmaking van de bedrijven en de cases. Inschrijven kan tot 15 mei.

De Flow Business Challenge begint om 11.00 en zal rond 16.00 worden afgerond. Gratis lunch is inbegrepen in de dag.

Start jouw uitdaging hier!

De inschrijvingen zijn gesloten.
0

Start typing and press Enter to search