Eindfeest

Woensdag 20 juni is het helaas al weer de laatste borrel van dit collegejaar. Omdat we het jaar in stijl met jullie willen afsluiten, is het thema van de borrel Venetian Masquerade. Dit betekent dus dat je naast je mooie jurk of nette blouse ook een masker aan je outfit toe mag voegen. Hoe dit masker er uit ziet is geheel aan jou, want voor het mooiste/origineelste/gekste/creatiefste masker is er een prijs! Ook zal deze avond de allereerste Blauwgele Maskers uitreiking plaats vinden, zorg dus dat je op tijd bent! Jullie zijn welkom vanaf 21:30 in Klein Café Van Horen Zeggen.

Voor de eerstejaars onder ons: de introductiecommissie organiseert voor het eindfeest de laatste eerstejaarsactiviteit van het jaar, namelijk het Einddiner! Schrijf je hier snel in.

0

Start typing and press Enter to search