Tilburg University Cantus

Het collegejaar is nog niet afgelopen en we kijken al vooruit naar september. Hoe het nieuwe collegejaar beter in te luiden dan met de enige echte Tilburg University Cantus?! Op de avond van maandag 3 september wordt het academisch jaar geopend met dit fantastische evenement voor heel studerend Tilburg. Met een groep Flowblauwe Flow’ers gaan we hier wat biertjes nuttigen en natuurlijk uit volle borst meeblèren met lekkere hitjes. Je kunt je inschrijven tot en met 22 juni. Wees er snel bij, want op=op!

Voornaam

Achternaam

Geboortedatum

E-mailadres

Lidmaatschap
Ik ben lid van Flow en studeer CIW, CSAI, of Data ScienceIk ben lid van Flow en studeer geen CIW, CSAI, of Data ScienceIk ben geen lid van Flow

Als je geen lid bent van Flow vul dan hieronder je IBAN in

Hierbij machtig ik Flow om op 14 september het bedrag van €25,00 af te schrijven van het IBAN-nummer dat van mij bekend is in de administratie van Flow. Je kunt je tot en met 30 augustus kosteloos afmelden, daarna is het mogelijk dat je alsnog moet betalen.

 

Contacteer ons!

We zijn er ff niet. Maar stuur een bericht en we antwoorden ZSM!

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search