Nieuwe Flowzine Editie

Heb jij afleiding nodig van de aankomende tentamens? Breng dan snel een bezoekje aan de Flowkamer (E204), want daar kun je gratis de nieuwste editie van het Flowzine ophalen! Deze editie bevat onder andere een interview met Mirjam Mous (auteur van bekende kinderboeken), een artikel over het Jeugdjournaal en een interview met de CEO van Watermelon over ondernemen, het nemen van risico’s en hun chatbot-software. Bovendien vind je in dit Flowzine een verslag van de Lustrumactiviteiten en de Studiereis naar Wenen en Bratislava. Mocht je geen tijd hebben om een fysieke editie op te halen, kun je het Flowzine ook alvast online lezen via issuu.

Mocht het Flowzine hier niet laden, klik dan op deze link om hem via issuu te bekijken.

0

Start typing and press Enter to search