De vakanties van Flow

Na het bingewatchen met Flow (zie Flowzine editie 14) is het tijd voor weer een nieuwe editie van ‘de dingen van Flow’! Geheel in stijl is de inFlowcommissie dit keer benieuwd naar jullie zomervakanties. Deze zullen in het Flowzine van september aan bod komen. Het is mogelijk om je vakantie in te sturen tot en met 15 september 2018.

Let op: ben je meerdere keren op vakantie geweest tijdens de zomer van 2018? Vul dan het formulier twee keer in. Ben je op rondreis geweest? Dan mag je de bestemmingen van deze rondreis allemaal in hetzelfde formulier invullen.

Ook al staat de perfecte omschrijving er wellicht niet bij, probeer bij het invullen van het formulier steeds het meest passende antwoord te kiezen.

Het is niet meer mogelijk om je vakantie door te geven.

 

 

0

Start typing and press Enter to search