P&M Introductie Evenement

Leer je medestudenten nog beter kennen tijdens het Premaster & Master introductie evenement! Op woensdag 12 september organiseert de Premaster & Mastercommissie voor alle nieuwe CIS en CSAI (pre)master studenten een gezellige avond waarbij je nieuwe mensen kunt ontmoeten en de voordelen van het studentenleven zal ontdekken. Je bent van harte welkom vanaf 17:00 bij de picknicktafels achter het Cobbenhagen gebouw op de campus. Mocht je college later afgelopen zijn of heb je eerst nog een andere afspraak staan, dan kun je natuurlijk later aanschuiven. En niet geheel onbelangrijk: Flow zorgt voor het eten! Je kunt je aanmelden tot en met 10 september.

* Het evenement is ook toegankelijk voor (pre)master studenten die voor september 2018 zijn gestart tegen een kleine bijdrage.

De inschrijvingen zijn gesloten.

 

 

0

Start typing and press Enter to search