Oktoberborrel

Goedendag lieve kinders, we zijn weer begonnen aan een nieuw jaar en daar horen nieuwe borrels bij! We trappen het jaar af met een borrel in het thema ‘When I Flow up’. Dus, wil jij later een brandweerman, profvoetballer of misschien wel een meisje van K3 worden? Alles kan! Laat het zien op woensdag 10 oktober vanaf 21.30u in Klein Café Van Horen Zeggen!

Borrel Buddy

Ook bij deze borrel maken we weer gebruik van Borrel Buddy’s! Als je bij iemand in wilt drinken of een slaapplek nodig hebt, kan je hieronder het formulier invullen.

Voornaam

Achternaam

E-mailadres

Telefoonnummer

Ben je in het bezit van een fiets?

JaNee

Heb je een slaapplek nodig?

JaNee

Heb je een voorkeur voor een mannelijke of vrouwelijke buddy?

ManVrouwNeutraal

Eventuele opmerkingen:

0

Start typing and press Enter to search