Futurism | Neural Networks Workshop

Beste kunstige-intelligentie enthousiastelingen!

Binnenkort zal de Futurism commissie hun eerste workshop neerzetten! De workshop zal gaan over het fascinerende onderwerp van ‘Neural Networks’. Tijdens deze workshop zal er worden ingegaan op hoe je een ‘simple image classifier neural network’ in Python codeerd en zullen de onderliggende wiskundige concpeten worden uitgelegd.

Als je aan deze workshop mee wilt doen, is het belangrijk dat je een aantal pakketten hebt geïnstalleerd. Er zal namelijk worden gewerkt met Python 3 en de volgende pakketten: NumPy, Matplotlib en SciPy. In het geval dat je Python hebt geïnstalleerd met Anaconda, zal je waarschijnlijk al over deze pakketten beschikken. Zorg ervoor dat je deze pakketten geïnstalleerd hebt en een opgeladen laptop meeneemt.

Voor vragen of advies kan je mailen naar j.e.hauser@tilburguniversity.edu. Voor meer informatie over dit onderwerp raden we je aan het volgende online boek te bestuderen. Daarnaast is hier een YouTube-video die de basistechnieken behandelt.

Schrijf je in via het onderstaande formulier.

Tijd: 15 november, 16:45
Plaats: Pz 051

Inschrijfformulier

Voornaam: *

Achternaam: *

E-mail: *

0

Start typing and press Enter to search