Futurism Middle Ground Debat

Beste kunstmatige-intelligentie enthousiastelingen,

Op 29 november organiseert de Futurism commissie een ‘Middle Ground’ debat. Tijdens dit debat zal er op een interactieve manier over bepaalde vraagstukken worden gediscussieerd. Voorbeelden van deze vraagstukken zijn “als iemand wordt gedood door kunstmatige intelligentie, wie is dan verantwoordelijk?”, of “gelden mensenrechten voor humanoids?”, of – misschien wel de meest besproken vraag – “zullen we worden overgenomen door geniale robots?”. Trekken deze vragen jouw aandacht? Tijdens het debat kiest iedereen een kant en kan je je voorbereiden om je te mengen in een episch debat met je medestudenten, om uiteindelijk de ‘Middle Ground’ te bereiken!

Locatie: PZ051
Tijd: 17:00 – 18:30

0

Start typing and press Enter to search