Linux Workshop voor Beginners

Beste IT-enthousiastelingen,

De discussie tussen Apple of Windows is er een die je veel tegenkomt als het gaat om computers. Welke kies je, welke is beter? Ondanks die discussie, denken sommigen onder ons dat ze beide onbruikbaar zijn. Gelukkig zijn er genoeg alternatieven om uit te kiezen. Het stereotype over Linux is dat het alleen toegankelijk is voor hardcore nerds, maar wij denken daar anders over.

Op maandag 3 december van 18:45 tot 20:30 uur organiseert de Futurismcommissie een Linux Workshop voor Beginners. Tijdens deze workshop zal je de basistechnieken van dit besturingssysteem leren. Inschrijven kan via het onderstaande formulier.

Let op: voor leden van Flow is de workshop gratis. Voor niet-leden kost de workshop €2,50.

Zorg dat je voor aanvang van de workshop een opgeladen laptop meeneemt met een werkende versie van Linux op je laptop hebt geïnstalleerd.
Via deze link installeer je het voor Windows:
https://itsfoss.com/install-linux-in-virtualbox/
En voor Mac:
https://www.simplehelp.net/2015/06/09/how-to-install-ubuntu-on-your-mac

Locatie: Pz051

Inschrijfformulier

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search