Introductie Pubquiz (Pre)Masters

Ben je een nieuwe student in Tilburg en sta je op het punt om aan je pre-master of master te beginnen? Ben je daarnaast op zoek naar een gezellige avond met andere nieuwe studenten? Kom dan op 4 februari vanaf 16:45 tot 19:00 naar onze introductie pubquiz waarbij je je nieuwe medestudenten leert kennen, en samen de strijd aangaat om de hoofdprijs te winnen! De pubquiz zal plaats vinden in het Campuscafé op de Universiteit, dus ideaal om na je eerste colleges even langs te gaan. Daarnaast is de pubquiz gratis; des te meer reden om langs te komen! Je kan alleen komen en ter plekke bij een gezellig team aan sluiten, of met een team binnenstappen. Zet jezelf dan gelijk ook even aanwezig op het Facebook evenement zodat we weten dat je komt! We hopen je dan te zien!

0

Start typing and press Enter to search