EJA: Schrijfmarathon ‘Extended Abstract’

Om stress bij het schrijven van het Extended Abstract te voorkomen, biedt de Introductiecommissie dé oplossing! Op ​donderdag 14 februari ​organiseren wij namelijk samen met Academisch Nederlands docent Janneke van der Loo een activiteit waarin je wordt geholpen met het opzetten van een conceptversie van het Extended Abstract. De activiteit zal om ​14:45 uur ​starten en ongeveer anderhalf uur duren. Het evenement vindt plaats in lokaal Cz009. Dus, zit jij te worstelen met welke informatie belangrijk genoeg is om in het Extended Abstract te vermelden en heb je geen idee hoe je van een groot artikel een zeer korte samenvatting maakt? Schrijf je dan snel in! Inschrijven kan tot en met ​8 februari middernacht​.

Let op! Om deel te mogen nemen aan deze activiteit moet je voor ​woensdag 13 februari 12:00u ​het artikel grondig gelezen hebben en het format, dat te vinden in het mapje Flow op Blackboard, ingevuld en gestuurd hebben naar ​intro@svflow.nl​. Indien dit niet is gedaan, mag er niet worden deelgenomen aan de activiteit!

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search