Rockstart AI Summit

Overal ter wereld schieten start-ups met nieuwe ideeën over kunstmatige intelligentie als paddenstoelen de grond uit. Naast de grote concurrentie in deze sector, is er ook sprake van veel samenwerking. Daarom brengt Rockstart op woensdag 13 februari van 12:00u tot 20:00u AI start-ups samen om hun kennis met je te delen. Tijdens dit congres in Den Bosch komen er een aantal sprekers aan het woord en is er ruimte om je brandende vragen te stellen. Tot slot is er tijdens de netwerkborrel een uitgelezen kans om nieuwe connecties op te doen. Wil jij samen met Flow naar dit evenement? Schrijf je snel in, want plaatsen zijn beperkt! Je kan je inschrijven tot en met 11 februari.

Let op: alle deelnemende Flow-leden zonder gratis OV abonnement krijgen een tegemoetkoming aan reiskostenvergoeding.

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search