Company Visit Enversed – Virtual Reality Center

Wil jij weten hoe je de beste VR-Experiences gericht op teamwork, competitie en interactie kunt ontwerpen en/of programmeren? Op vrijdag 8 maart vanaf 10:00 uur gaan we een kijkje nemen in Europa’s grootste Virtual Reality Center. Daar hoeven we gelukkig niet ver voor te reizen, want dit VR-center ENVERSED bevindt zich in Eindhoven! Na afloop van het bedrijfsbezoek is er de mogelijkheid om deel te nemen aan een 1,5 uur durende VR-experience (kosten zijn 10 euro pp). Daarbij gaan we onder andere (multiplayer) tekenen, boogschieten, hamburgers bakken, een sneeuwballengevecht houden, robots schieten, paragliden en een beleven we een hoogtevrees ervaring. Hoe meer animo hoe leuker de ervaringen. Wil jij hierbij zijn? Geef je dan op via onderstaand formulier. Voor de VR-experience kan je je inschrijven tot en met 27 februari om 15:00 uur. Voor alleen het bedrijfsbezoek zijn de inschrijvingen open tot en met 7 maart om 12:00 uur.

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search