Disney cantus

Wat is een tentamenweek zonder een goede afsluiting? Daarom organiseert Flow samen met zeven andere verenigingen een Disney cantus op 4 april! De cantus is in Bet Kolen van 19:30u tot 22:00u. Tijd om alle stress van de midterms achter je te laten en “Let it go” uit volle borst mee te zingen! Natuurlijk zullen de klassieke cantusnummers ook niet ontbreken. De cantus kost €22,50 voor zowel leden als niet-leden, dit is inclusief bier! Neem dus al je vrienden mee en proost samen op het einde van de midterms!

De inschrijvingen starten op vrijdag 15 maart om 12:00u en sluiten op 27 maart om 23:59h. Je kunt je kosteloos afmelden tot 29 maart 12:00u.

Blijf op de hoogte via ons Facebookevenement!

Inschrijfformulier

Voornaam

Achternaam

E-mailadres

Geboortdedatum (je moet 18 zijn om bij de cantus aanwezig te zijn)

Favoriete Disney film

Selecteer wat op jou van toepassing is:

Betaling

Als je IBAN nog niet bij Flow bekend is, vul dit dan hieronder in.

Voer daarnaast ook het BIC-nummer van je bank in.

Bank BIC
ABN AMRO ABNANL2A
ASN BANK ASNBNL21
ING INGBNL2A
KNAB KNABNL2H
Rabobank RABONL2U
Regiobank RBRBNL21
SNS SNSBNL2A
Triodos Bank TRIONL2U

Algemene voorwaarden

0

Start typing and press Enter to search