Handpicked Agencies Hackathon

Grote hoeveelheden informatie, ook wel Big Data, hoe gaan we daar mee om? Door de constante stroom aan informatie die mensen en bedrijven over zich heen krijgen is het soms moeilijk om relevante veranderingen hierin op te merken. Tijdens de hackathon die Flow organiseert in samenwerking met Handpicked Agencies, zal je onder andere hier meer over leren. Na wat uitleg over het onderwerp door onder andere een spreker van IBM, zal er een case behandeld worden die in groepen van studenten, marketeers en technici opgelost moet worden. Zo is de hackathon leerzaam voor zowel de CIW’ers als de CSAI-studenten.

De hackathon vindt plaats op maandag 29 april vanaf 16:15 op het kantoor van Handpicked Agencies in Breda. Handpicked Agencies zal tijdens het evenement voor pizza en drankjes zorgen. Na de Hackathon, die rond 21:00 afgelopen zal zijn, is er de gelegenheid om een drankje te doen. Een educatief maar zeker ook leuk avondvullend programma dus!

N.B.: Niet-leden betalen €2,50 voor de hackathon. Je kan je inschrijven tot en met 19 april.

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search