Efteling-borrel

Efteilng-borrelFantasieën komen op woensdag 1 mei tot leven in de wereld vol wonderen van Klein Café Van Horen Zeggen! Deze borrel is het namelijk tijd voor een feestje geheel in Efteling stijl. Vind jij deze avond jouw eigen Sneeuwwitje of ga je net zo hard als de Python? De poort tot ons eigen Sprookjesbos zal vanaf 21.30u geopend zijn. Hopelijk tot dan!

 

Wil je liever niet alleen naar de komende borrel toe? Of zoek je nog een slaapplek? Dan is het Borrel Buddy project misschien iets voor jou! Meld je via dit formulier aan en wij koppelen je aan een buddy die je zal begeleiden tijdens de borrel. Van indrinken tot en met slaapplek, alles kan voor je worden geregeld. Je buddy zal je alle ins en outs van een Flowborrel laten zien. Het indrinken zal deze maand bij de Weekendcommissie zijn!

NB: als er veel aanmeldingen zijn, zal het indrinken eventueel ook bij andere commissies plaatsvinden.

Inschrijfformulier Borrel Buddy

Voornaam

Achternaam

E-mailadres

Ik ben geïnteresseerd in:

Algemene Voorwaarden

0

Start typing and press Enter to search