Nationale Dag van de Communicatie

Ben jij klaar met de destructieve relatie gevolgen van politiek, ideologie, religie, en culturele verschillen? Dan moet je zeker bij de Nationale Dag van de Communicatie zijn! Dit jaar wordt NDC gehost door Studievereniging Ipso Facto uit Wageningen op 17 mei van 10:00u tot 17:00u. Het thema van dit jaar is: ‘Controversie & Dialoog’. Er zullen colleges zijn over wat een dialoog goed maakt, en interactieve elementen waarbij je kan toepassen wat je geleerd hebt. Het hele symposium zal in het Engels zijn. Meer informatie en tickets kan je vinden via www.ndcnl.com, of via het Facebook evenement.

Als je met Flow hiernaartoe wil gaan kan je je tot 15 mei aanmelden.

Noot: maak je geen zorgen over transport, daar zorgt Flow voor! Je moet wel zelf even een kaartje kopen.

 

 

 

0

Start typing and press Enter to search