Tech Safari

Ga jij op op mee op safari langs toonaangevende tech en IT bedrijven?

In de Dutch Tech Week 2019 kan dat tijdens de International Students Tech Safari op de High Tech Campus Eindhoven. Het evenement vindt plaats op 23 mei en duurt van 15:00u tot 19:00u. Tijdens de gratis safari laten bedrijven zoals Philips, Teledyne, Signify, Nextview, TomTom en NXP hun laatste innovaties zien. Ook is het mogelijk om in contact te komen internationale werknemers en hen te vragen naar hun ervaringen. Wil jij hierbij zijn?

Schrijf je snel in op https://www.dutchtechnologyweek.com/en/events/international-students-tech-safari. Nadat je op deze website hebt ingeschreven moet je je ook hieronder nog inschrijven, zodat wij weten dat je met ons mee gaat.

Indien je geen studentenreisproduct hebt en lid bent van Flow, zal Flow je reiskosten vergoeden. Je kan je aanmelden tot 23:59u op 21 mei.

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search