Sollicitatietraining door Brunel

Over een tijdje ben je afgestudeerd en begint het solliciteren. Maar hoe sleep jij vervolgens die ene droombaan binnen? Solliciteren gaat niet meer alleen over de (technische) vaardigheden die je tijdens je studie leert, maar ook over jou als persoon achter deze vaardigheden. Wie ben je, waar sta je voor en hoe pas je binnen een team? Dit zijn vragen die tijdens het sollicitatieproces voor een stage of baan zeker naar voren komen. Belangrijk dus om hier iets vanaf te weten! Daarnaast is een papieren cv anno nu niet meer genoeg, een online cv zoals LinkedIn is daarentegen een vereiste. Maar welke informatie komt hier eigenlijk op te staan? Om jou klaar te stomen voor een sterk sollicitatiegesprek geeft Brunel op maandag 27 mei een sollicitatietraining op de campus van Tilburg University. Dit is de kans om de ins en outs van solliciteren te leren en jouw sollicitatie skills te verbeteren. De training start om 16:45 en is om 18:30 afgelopen. De training wordt in het Nederlands gegeven. Je kunt je inschrijven tot zondag 26 mei (23.59).

De inschrijvingen zijn gesloten.

0

Start typing and press Enter to search