EJA: Eindejaarsdiner

Lieve eerstejaars (en bijna tweedejaars!),

Gelukkig is het einde van het collegejaar in zicht, maar dat betekent helaas ook dat dit de laatste eerstejaarsactiviteit van dit jaar zal worden. Om dat groots af te sluiten en in stijl te vieren nodigen we je uit voor een heerlijk eindejaarsdiner op woensdag 19 juni. Om 19:00 uur krijgen jij en je medejaargenoten voor €12,50 euro een heerlijk gerecht voorgeschoteld inclusief een drankje bij De Vos en de Craen. Hier heb je de keuze uit een lekkere hamburger met frietjes en sla, een huisgemaakte Fish & Chips met salade, ravigotte saus en mashed peas, of een vegetarische pasta met pesto van kikkererwten, basilicum, Parmezaanse kaas en rucola. Aansluitend aan het diner vindt ook het eindfeest plaats in Café Van Horen Zeggen, waar je natuurlijk meer dan welkom bent om aan te sluiten. Het zou dan ook leuk zijn als je tijdens het diner al gekleed bent volgens de dresscode van het Eindejaarsfeest!

Het is tot en met 15 juni 23:59 uur mogelijk om je aan te melden voor het Eindejaarsdiner en je kunt je tot 16 juni 16:00 uur kosteloos afmelden. Hopelijk zien we je op de 19e!

Wil je alvast in de stemming komen voor het Eindejaarsfeest klik dan hier.

De inschrijvingen zijn gesloten.

 

 

0

Start typing and press Enter to search