FDC: Social Media and the Future of our Data

Het is tijd voor de eerste Futurism Discussion Club van het jaar! Tijdens deze FDC gaan we het hebben over hoe sociale media-platformen met onze gegevens omgaan, en hoe dit er mogelijk in de toekomst uit kan zien. Tijdens het evenement zullen we kijken naar voorbeelden die in het heden spelen (zoals de vele schandalen die rond Facebook hebben gespeeld in de afgelopen jaren), maar ook naar wat voor implicaties de toekomstige plannen van sociale netwerken kunnen hebben (zoals de introductie van de Libra).

Lijkt het jou ook interessant om over deze onderwerpen mee te praten? Kom dan langs op 5 september om 16:45 in Dz4 (in het Dante gebouw). Naast goede gespreksstof zullen we ook zorgen voor pizza en drinken!

0

Start typing and press Enter to search