Bedrijfsbezoek Hertog Jan met Kweek

Samen met Kweek Communicatie organiseert Flow een bedrijfsbezoek naar Hertog Jan! De brouwerij van Hertog Jan in Arcen brouwt een groot aantal verschillende bieren, waaronder het welbekende pilsener dat ze bij Klein Café Van Horen Zeggen tappen. We nemen een kijkje in de brouwerij, krijgen een presentatie en misschien nog zelfs een biertje toe (als je ouder dan 18 bent).

Het bedrijfsbezoek vindt op vrijdag 20 september plaats, en zal waarschijnlijk van 10:00 tot 16:00 duren. De exacte tijden en het reisschema worden bekend gemaakt na de inschrijvingsdeadline.

We gaan met een touringcar naar Arcen, dus er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar voor dit bedrijfsbezoek. Je kan je tot woensdag 18 september 23:59 inschrijven.

Geïnteresseerd? Schrijf je via het onderstaande formulier in!

De inschrijvingen zijn gesloten.
0

Start typing and press Enter to search