Games Night

De Sport- en Spelcommissie van Flow gaat haar eerste activiteit van het jaar organiseren! Op dinsdag 24 september is het tijd voor de Games Night. Deze activiteit is voor alle (bord)spelfanaten, goede en slechte verliezers en mensen die bij willen kletsen met hun medestudenten. De hele activiteit is vrije inloop, dus je kan altijd een kijkje komen nemen.

De activiteit vind pltaats in de Cultuurtuin in gebouw E en zal van 16:00 tot 19:00 duren. Wij zullen voor wat lekkere versnaperingen voor tijdens het spelen zorgen. Er zullen spelletjes aanwezig zijn, maar neem ook zeker je eigen spellen mee!

Kan je de Cultuurtuin niet vinden?

Loop aan de linkerkant van Esplanade door de schuifdeuren het gebouw binnen. In de hal kan je aan de linkerkant door een deur heen waar een lift zit. Ga met de lift (of met de trap die er naast zit) naar de tweede verdieping. Loop hier weer de deur door en ga linksaf. De eerste deur aan je linkerhand is de Cultuurtuin!

0

Start typing and press Enter to search