Night University 2019

Op 3 oktober vindt Night University weer plaats! Tijdens dit wetenschapsfestival op de campus van Tilburg University kan je dit jaar leren over het thema “Temptations”. Flow zal tijdens deze avond twee lezingen begeleiden van professoren die onderzoek hebben gedaan in het thema van verleiding. Beide lezingen zullen plaatsvinden in Dz1 in het Dante Gebouw.

19:15 – 20:00 | dr. Per van der Wijst: Femme Fatale in Negotiations

Vrouwen kunnen in onderhandelingen een zwakkere positie hebben, maar hebben zij een voordeel als zij hun charmes in de strijd gooien en flirten tijdens onderhandelingen? dr. Per van der Wijst zal meerdere studies toelichten waarbij de effecten op vrouwen én mannen zijn onderzocht. (Taal: Engels)

20:15 – 21:00 | Prof. dr. Marjolijn Antheunis: Digitaal biechten over onze dagelijkse verleidingen

Afgelopen zomer heeft Prof. dr. Marjolijn Antheunis op Lowlands experimenten met chatbots uitgevoerd. Op het festival konden bezoekers biechten bij een echt mens of een chatbot. Tijdens de lezing vertelt zij over het onderzoek. (Taal: Nederlands)

0

Start typing and press Enter to search