Information Event for International Students

Op donderdag 28 november kun je tijdens het International Students Information Event een antwoord krijgen op al je vragen over studeren in Nederland als internationale student. Tijdens dit evenement zullen verschillende sprekers komen praten over onderwerpen waar internationale studenten tegenaan lopen. Zo zal Anne van der Velden, de loopbaanbegeleider van TSHD, jouw carrièremogelijkheden op de Nederlandse arbeidsmarkt bespreken. Daarnaast zal het International Center aanwezig zijn om te praten over diverse onderwerpen zoals verzekeringen, gratis reisproducten etc. Uiteraard heb je ook de mogelijkheid om vragen te stellen. Het evenement vindt plaats van 14:45 tot 16:30 uur op donderdag 28 november in zaal Az210. Hopelijk tot dan!

Het evenement wordt georganiseerd door alle TSHD-verenigingen en de toegang is gratis.

0

Start typing and press Enter to search