Eerstejaars kroegentocht

Ben je nog onbekend met de leukste kroegen van Tilburg of heb je gewoon zin om na je tentamens de stad in te gaan? Op donderdag 19 december organiseert de introductie commissie de enige echte eerstejaars kroegentocht. Tijdens deze kroegentocht zullen we verschillende populaire kroegen van Tilburg bezoeken, met in elke kroeg een leuke kortingsactie! We beginnen om 20:00 bij Klein Caf├ę Van Horen Zeggen en eindigen ongeveer om 23:30. Ge├»nteresseerd? Meld je dan snel aan! Aanmelden kan tot en met 17 december.

P.S. Laat het even weten als je een slaapplek nodig hebt! Dan gaan wij kijken wat wij voor je kunnen doen.

Inschrijfformulier

Voornaam

Achternaam

E-mailadres

Telefoonnummer

Heb je een slaapplek nodig?

Algemene voorwaarden

0

Start typing and press Enter to search