In Uncategorized

Ruim een jaar geleden kregen Mirna, Rik, Yannick en ik te horen dat we verkozen waren tot het kandidaatsbestuur van Flow. Nog geen 3 maanden later begonnen we als bestuur Flow 2011-2012 aan een druk en woelig jaar, vol nieuwe uitdagingen, spectaculaire activiteiten, nieuwe mensen en
heel veel gezelligheid. Inmiddels is het bijna juni en komt het einde van ons bestuursjaar in zicht. Met een voldaan (en beetje sentimenteel; ik ben toch een vrouw) gevoel nog even op een rijtje wat alle commissies binnen Flow dit jaar voor elkaar hebben gebokst:

De IFAC, die de maandelijkse borrel iedere keer weer tot een themafeestje maakte, spectaculaire combifeesten neerzette en met het schaatsen de jaarlijkse traditie in stand hield. Ook
voor de actieve leden trok de IFAC twee keer alles uit de kast en met de Secret Activity is misschien wel een nieuwe traditie geboren.

De FAC die twee combisymposia heeft opgezet die beiden druk bezocht werden. Ze kregen het daarnaast nog voor elkaar twee workshops en een overvol bedrijfsbezoek in elkaar te draaien, allemaal grote successen.

De EJC die, ondanks een niet altijd even
groot animo, een harde kern van eerstejaars heeft binnengebracht bij Flow door een walking dinner, een avondje cocktails shaken en een avond lasergamen.

De webcommissie die ons met hand en tand heeft bijgestaan met de invoering van het nieuwe logo op alles wat los en vast zit, het bijhouden van de website en natuurlijk bij iedere activiteit ervoor zorgde dat er foto’s werden gemaakt en dat deze ook op de website kwamen. De
studiereiscommissie die een werkelijk spectaculaire studiereis naar Krakau voor ons verzorgde en met een bezoek aan Auschwitz, het Amerikaans consulaat, cultuur en enkele clubs een wereld van uitersten liet zien, waar we nog lang over zullen napraten.

Natuurlijk ook de introcommissie, die alles om heeft moeten gooien waar het introkamp al jaren op gebaseerd was. Van een week naar een weekend, van St. Michielsgestel naar Heukelom, van all-inclusive naar alles zelf regelen. Het resultaat is pas in september te zien, maar als bestuursbuddy kan ik wel zeggen dat ik er alle vertrouwen in
heb.

Last but not least hebben we natuurlijk de Inflowcommissie. Een commissie die uit het niets de maandelijkse nieuwsbrief heeft opgezet die ons iedere maand verraste, verblijdde of heel hard
aan het lachen maakte. Niet alleen hebben zij de nieuwsbrief zelf uit de grond gestampt, ook hebben zij, in samenwerking met de webcommissie, de samenvattingverkoop naar een hoger niveau getild, de boekverkoop georganiseerd. Een zware dobber, maar ze hebben het gedaan.

Om een lang verhaal kort te maken: ik ben trots. Als bestuur, en als Flow-lid, op alles wat deze fantastische commissies dit jaar voor elkaar hebben gekregen. Mijn dank, en ik denk die van
velen met mij, is zeer groot!

Veerle Huigen
Secretaris Flow 2010-2011