Samenvattingen

 In Flow, inFlow, Summary

Beste Flow’ers,

 

De tentamens komen er weer aan! Om jullie een steuntje in de rug te geven tijdens het leren bieden we jullie samenvattingen aan. Voor de komende tentamenperiode kun je de volgende samenvattingen bestellen:

 

– Communicatie in Organisaties

– Methodologie

– Filosofie (zelfde samenvatting als bij de tussentoets)

– Statistiek

 

De kosten zijn afhankelijk van het aantal samenvattingen dat besteld wordt. Normaal is het rond de twee à drie euro (hoe meer bestellingen, hoe goedkoper). De precieze prijs wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt. Als je geen lid bent van Flow betaal je €0,50 bovenop de normale prijs.

 

De samenvattingen kunnen opgehaald worden op maandag 28 november van 10.00 tot 12.45 in Pz11 en op dinsdag 29 november van 10.30 tot 12.00 in Pz11. Print je bestelbevestiging uit en neem hem mee wanneer je de samenvatting op komt halen!

 

Je hebt tot dinsdag 22 november 23.59 de mogelijkheid om een samenvatting bestellen.

 

Heb je nog vragen? Mail dan naar inflow@svflow.nl

 

– de inFlowcommissie

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Recent Posts

Leave a Comment

0

Start typing and press Enter to search