De commissaris van de Introductiecommissie heeft twee taken. Allereerst organiseer je samen met je commissie verschillende activiteiten voor de huidige eerstejaars, zoals lasergamen, Sinterklaasavond of een eerstejaarsdiner. Hiervoor is het belangrijk dat je een goede band opbouwt met de eerstejaars en niet bang bent om (Engelse) collegepraatjes te houden ter promotie. Daarnaast werk je het hele jaar toe naar het introductiekamp in september. Dit is voor veel eerstejaars de eerste echte aanraking met Flow en het is daarom belangrijk dat het een onvergetelijk weekend wordt. Het zijn dus twee hele verschillende dingen die je moet doen en je moet zorgen dat het geen rommeltje wordt als de EJA’s en het introkamp door elkaar gaan lopen. Als introcommissaris is het daarom belangrijk dat je geordend te werk kan gaan. Ten slotte is het fijn als je makkelijk op mensen afstapt en als je het leuk vindt om nieuwe mensen te leren kennen.

0

Start typing and press Enter to search