Als inFlowcommissaris ben je de eindverantwoordelijke voor de nieuwsbrief, het tijdschrift van de vereniging, het blog en het Flowkrantje. Samen met je commissie bedenk en bespreek je welke stukken er geschreven moeten worden voor in het Flowzine. Het Flowzine is sinds dit jaar anders. Het is korter en echt iets voor de Flow’er. De stukken zullen voornamelijk informeel zijn. Daarnaast moet er ook geschreven worden voor het blog. Het blog is het nieuwe belangrijke punt van de inFlowcommissie. Op het blog staan formele en wetenschappelijke artikelen, interviews en columns. Zelf schrijf je ook enkele stukken en controleer je alle andere geschreven stukken op taal- en spellingfouten. Ook zorg je ervoor dat alles een geheel wordt, zowel voor het blog als het Flowzine. Hiernaast is er ook nog ruimte voor een Flowkrantje. Dit ligt op de Flowkamer en kan gelezen worden door bezoekers. Het is informeel en makkelijk te lezen. Verder is één van je grootste taken de verzorging van de lay-out van de nieuwsbrief, het tijdschrift en het blog. Het tijdschrift wordt gemaakt in Adobe InDesign. Tijdens een jaar als inFlowcommissaris leer je alle fijne kneepjes van dit programma. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het bestellen en promoten van het tijdschrift. Ook leer je werken met het programma Mailchimp waarin de nieuwsbrieven worden gemaakt. Verder is WordPress een belangrijk programma voor het blog, waar je ook mee gaat werken.
Heb jij schrijftalent, werk je gestructureerd en heb je affiniteit voor design? Dan is een functie als commissaris bij de inFlowcommissie misschien wel iets voor jou!
0

Start typing and press Enter to search