Nationale AI Master Fair

Op 22 november vindt de Nationale AI Master Fair plaats! Hier vind jij alle informatie over (CS)AI-gerelateerde masters in Nederland. Tijdens verschillende rondes zullen er presentaties worden gegeven over wat de master(s) op hun universiteit inhouden en waarom je daar zou moeten studeren. Tijdens de rondes en de pauze kun je meer specifieke vragen stellen aan studenten bij stands om meer te weten te komen over studies en steden die jou interessant lijken. De masters van Amsterdam (UvA), Nijmegen (RU), Tilburg (TiU) en Utrecht (UU) zijn gedurende de dag vertegenwoordigd.

Het programma ziet er als volgt uit:

13:30 – Inloop
13:45 – Opening
14:00 – Radboud University
14:30 – Utrecht University
15:00 – Break
15:30 – University of Amsterdam
16:00 – Tilburg University
16:30 – Afsluitende borrel bij The Talk

Het is niet nodig om je in te schrijven voor het evenement!

Bekijk ook de eventpagina op Facebook.

0