In Evenementen

Op donderdag 10 september organiseert Flow de Commissiemarkt. Tijdens de markt kun je meer te weten komen over alle commissies die Flow te bieden heeft. Je kunt deelnemen aan de online Commissiemarkt via Zoom. In de vergadering kun je kennismaken met de commissarissen, die je graag alles vertellen over hun commissie. Verder kun je al je vragen stellen over wat het betekent om actief lid te zijn van Flow.

Als je geïnteresseerd bent… Aarzel dan niet om deel te nemen aan de Zoom-meeting op 10 september van 12.00 uur tot 14.00 uur. De Zoom-link wordt op de website en in het Facebook-event op de dag zelf gepubliceerd!

Zoom-link: https://zoom.us/j/94183957785?pwd=M2ZWRlYyZWY0OVVrVDBEdEtYdmZhdz09

De Commissies van Flow

Nieuwsgierig welke commissies Flow allemaal heeft? Kijk eens op de informatiepagina’s van de commissies:

Actief worden bij Flow

Wil je meer te weten komen over wat actief worden bij Flow inhoud… Check deze pagina: