In Evenementen

Op basis van het advies van de overheid en de Universiteit van Tilburg hebben we besloten om de Skireis te annuleren. De ontwikkelingen gaan de negatieve richting in, waardoor de risico’s die we lopen als de reis plaatsvindt te groot worden. Om ieders veiligheid en gezondheid te waarborgen is daarom besloten dat de Skireis in januari 2021 niet zal plaatsvinden.

In de eerste week van het jaar komt de jaarlijkse Skireis eraan! Van 2 tot 7 januari kun je samen met Flow genieten van de pistes van Prapoutel in Frankrijk.

Tijdens de Skireis ga je een ongelooflijke hoeveelheid plezier beleven op en buiten de piste! Tijdens de reis bieden wij verschillende ski- en snowboardlessen aan voor alle niveaus. Het maakt dus niet uit of je nu helemaal nieuw bent in de sport of al vergevorderd. Naast het skiën of snowboarden kun je ook genieten van de rest van het programma, zoals het après-skiën!

Op 29 september, 12.00 uur, gaan de inschrijvingen voor de reis open. Meer informatie over de reis volgt binnenkort!

De reis van vorig jaar

Wil je al een impressie krijgen van de reis? Kijk eens naar de aftermovie van vorig jaar!

Registratieformulier

De registraties zijn gesloten.