In Evenementen

Op 19 december is het dan zover… Flow wordt 18 jaar! De vereniging is dan toch écht ‘volwassen’. Als 18-jarige is Flow eindelijk oud genoeg om te trouwen, alleen auto te rijden en natuurlijk legaal een drankje te drinken! Deze bijzondere leeftijd viert het Dagelijks Bestuur graag met jullie samen. Daarom zal er op vrijdag 18 december een vrijmibo (vrijdagmiddagborrel) plaatsvinden voor de verjaardag van Flow met een verrassingselement. Van 14.00 uur tot 16.00 uur zal het Dagelijks Bestuur samen met jou online het eerste ‘legale’ glas heffen. Neem dus vooral even een pauze van het studeerwerk of vier het begin van je vakantie gedurende Flow’s Dies Natalis! Kom samen met het Dagelijks Bestuur proosten en doe mee aan de verrassingsactiviteit. De activiteit heeft een vrije inloop, dus schroom niet om aan te sluiten! De link voor de activiteit zal gepost worden op de dag van de activiteit, dus hou de website, de app of het Facebook-evenement in de gaten.